Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Actions
ca: Accions

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: You must enter a valid e-mail address.
ca: Heu d'introduir una adreça de correu electrònic vàlida.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Process
ca: Processa

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: The e-mail address %email is already taken.
ca: L'adreça de correu electrònic %email ja està agafada.

en: Subscribe confirmation
ca: Confirmació de la subscripció

en: Unsubscribe confirmation
ca: Confirmació de la baixa
