Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: Actions
cs: Akce

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Read more
cs: Číst dál

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Archive
cs: Archiv

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Process
cs: Zpracovat

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Included
cs: Zahrnuto

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.
