Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe
