Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Process
gu: પ્રક્રિયા
