Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Actions
hr: Akcije

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Archive
hr: Arhiva

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: You must enter a valid e-mail address.
hr: Morate upisati valjanu adresu e-pošte.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: The e-mail address %email is already taken.
hr: Adresa e-pošte %email se već koristi.
