Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Anonymous
ka: ანონიმური
