Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.
