Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
