Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Actions
mg: Asa

en: Read more
mg: Tohiny

en: Update
mg: Ovana
