Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
