Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Archive
ro: Arhivă

en: Node type
ro: Tip nod

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: You must enter a valid e-mail address.
ro: Trebuie sa introduci o adresa de e-mail validă.

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Process
ro: Proces

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Included
ro: Inclus

en: Excluded
ro: Exclus

en: - Select -
ro: -Selectați-
