Node subs (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Subscribers
ru: Подписчики

en: Actions
ru: Действия

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Read more
ru: Подробнее

en: Email settings
ru: Настройки электронной почты

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Archive
ru: Архив

en: Node type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: You must enter a valid e-mail address.
ru: Необходимо ввести правильный email-адрес

en: Anonymous
ru: Гость

en: Process
ru: Обработка

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Included
ru: Включено

en: Excluded
ru: Исключено

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: The e-mail address %email is already taken.
ru: Адрес e-mail %email уже занят.

en: Queue
ru: Очередь

en: Message settings
ru: Настройки сообщений

en: Subscribe confirmation
ru: Подтверждение подписки

en: Unsubscribe confirmation
ru: Подтверждение отписки
