Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Read more
sl: Preberite več

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The e-mail address %email is already taken.
sl: E-naslov %email je že zaseden.
