Node subs (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
