Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Node
af: Mode

en: None.
af: Geen.

en: revert
af: rol terug
