Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Node
ar: العقدة

en: None.
ar: لا شيء.

en: revert
ar: استرجاع

en: export
ar: تصدير

en: translate
ar: ترجمة
