Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: delete
az: sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material
