Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Node
cs: Uzly

en: None.
cs: Žádný.

en: revert
cs: vrátit

en: translate
cs: přeložit
