Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Node
cy: Nod

en: None.
cy: Dim

en: revert
cy: dychwelyd
