Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Node
el: Κόμβος

en: None.
el: Κανένα.

en: revert
el: επαναφορά

en: translate
el: μετάφραση
