Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Node
eu: Nodoa

en: None.
eu: Ezer.

en: revert
eu: leheneratu

en: export
eu: esportatu
