Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: None.
fa: هیچکدام.

en: revert
fa: بازگشت

en: export
fa: صدور

en: translate
fa: ترجمه
