Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: delete
fi: poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: None.
fi: Ei mitään.

en: revert
fi: palauta

en: export
fi: lataa

en: translate
fi: käännä
