Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Node
fr: Nœud

en: None.
fr: Aucun.

en: revert
fr: rétablir

en: export
fr: exporter

en: translate
fr: traduire

en: tabs
fr: onglets
