Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Node
gu: નોડ
