Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: None.
he: ללא.

en: revert
he: שחזר

en: export
he: ייצוא

en: translate
he: תרגום
