Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Weight
hi: मान

en: edit
hi: संपादन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Node
hi: नोड

en: None.
hi: कोई नहीं

en: revert
hi: वापिस लाएँ
