Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: None.
hr: Nijedan.

en: revert
hr: vrati
