Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: delete
id: hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Weight
id: Bobot

en: Content type
id: Jenis konten

en: None.
id: Tidak ada.

en: revert
id: kembalikan
