Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: revert
jv: balékna
