Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: None.
ku: هیچ.

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
