Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: None.
ro: Niciunul.

en: revert
ro: revenire
