Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Node
sq: Nyjë

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: export
sq: eksporto
