Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Weight
ta: எடை

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Node
ta: கணு

en: None.
ta: இல்லை.

en: revert
ta: பழையபடி மாற்று
