Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: None.
ur: کوئی نہیں۔
