Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: None.
am: ምንም።
