Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Cancel
bg: Отмени

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Node
bg: Материал

en: None.
bg: Нищо.

en: revert
bg: връщане
