Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
