Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: delete
da: slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Content type
da: Indholdstype

en: Node
da: Indholdselement

en: None.
da: Ingen.

en: revert
da: gendan

en: export
da: eksportér

en: translate
da: oversæt
