Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Node
eo: Nodo

en: None.
eo: Neniu.

en: revert
eo: malfari
