Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Node
es: Nodo

en: None.
es: Ninguno/a.

en: revert
es: revertir

en: export
es: exportar

en: translate
es: traducir
