Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Node
et: Postitus

en: None.
et: Puudub.

en: revert
et: tühista

en: export
et: ekspordi

en: translate
et: Tõlgi
