Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: None.
fil: Wala.
