Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Node
gl: Nodo

en: None.
gl: Ningún.

en: revert
gl: volver

en: export
gl: exportar

en: translate
gl: traducir
