Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Node
ja: ノード

en: None.
ja: なし

en: revert
ja: 戻す

en: export
ja: エクスポート

en: translate
ja: 翻訳

en: tabs
ja: タブ
