Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება
