Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: None.
km: គ្មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​
