Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Content type
lv: Satura veids

en: Node
lv: Mezgls

en: None.
lv: Neviens.

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: export
lv: eksportēt

en: translate
lv: tulkot
