Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Node
ml: നോഡ്

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.
