Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Node
mn: Зангилаа

en: None.
mn: Байхгүй.

en: revert
mn: буцаах
